suporterifcm
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Ideile despre o brigad
Stiri Despre Fcm Tg-Mures EmptyJoi Apr 30, 2009 9:03 pm Scris de FCMunicipal

» Fcm Tg-Mures U Cluj
Stiri Despre Fcm Tg-Mures EmptyJoi Apr 30, 2009 1:14 pm Scris de bucur5

» FC Drobeta - FCM Târgu Mureş
Stiri Despre Fcm Tg-Mures EmptyMar Apr 28, 2009 1:29 pm Scris de bucur5

» Oficialii FCM Tg. Mureş au trimis un protest oficial la adresa arbitrajului
Stiri Despre Fcm Tg-Mures EmptyLun Apr 27, 2009 3:08 pm Scris de Admin

» DREPTURILE SUPORTERILOR
Stiri Despre Fcm Tg-Mures EmptySam Apr 25, 2009 9:00 am Scris de bucur5

» suporteri ultra 08
Stiri Despre Fcm Tg-Mures EmptyVin Apr 24, 2009 4:08 pm Scris de Alex

» Orange Boys
Stiri Despre Fcm Tg-Mures EmptyVin Apr 24, 2009 1:48 pm Scris de NitroMan

» Stiri Despre Fcm Tg-Mures
Stiri Despre Fcm Tg-Mures EmptyJoi Apr 23, 2009 6:30 am Scris de huligan

» ARDE Seria a II-a!
Stiri Despre Fcm Tg-Mures EmptyMier Apr 22, 2009 1:30 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


Stiri Despre Fcm Tg-Mures

3 participanți

In jos

Stiri Despre Fcm Tg-Mures Empty Stiri Despre Fcm Tg-Mures

Mesaj  Admin Mier Apr 08, 2009 3:33 pm

3 echipe sunt neînvinse în acest retur de campionat. Este vorba de FCM Bacău în seria I, respectiv FCM Târgu Mureş şi CSM Rm. Vâlcea în seria a II-a. Dacă băcăuanii au 4 victorii şi un egal cu golaveraj 8-3, târgmureşenii şi vâlcenii se pot lăuda cu 5 victorii şi un egal. FCM-ul are golaveraj 11-2, în timp ce CSM-ul are 11-4. Trebuie menţionat că echipa mureşeană are şi o victorie la masa verde obţinută în meciul cu UTA, ca urmare a neprogramării echipei arădene.

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/03/2009

https://suporterifcm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Stiri Despre Fcm Tg-Mures Empty FC Municipal poate pierde pentru trei zile fotoliul de lider

Mesaj  Admin Vin Apr 10, 2009 10:41 am

Formatia de fotbal FC Municipal poate pierde pentru trei zile fotoliul de lider, deoarece vor disputa partida de la Deva din cadrul etapei a XXIV-a a diviziei secunde, marti de la ora 17.00, in epilogul etapei. Aceasta amanare se datoreaza faptului ca juniorul echipei din Deva, Catalin Mihai Savin, titular al formatiei in 19 din cele 23 de partide disputate, este convocat la lotul national de juniori si se va intoarce la Deva abia duminica. Totusi, daca Unirea Alba Iulia si CSM Ramnicu Valcea nu vor obtine victoria in partidele de la Pitesti.

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/03/2009

https://suporterifcm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Stiri Despre Fcm Tg-Mures Empty Re: Stiri Despre Fcm Tg-Mures

Mesaj  Nagy_Andras Dum Apr 12, 2009 12:54 pm

Cand o sa fie gata peluza ??????? Stadionul va fi modernizat ??????? Daca vom promova unde o sa jucam ???????

Nagy_Andras

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 05/04/2009

Sus In jos

Stiri Despre Fcm Tg-Mures Empty Ne-am crezut învingători înainte de meci!”

Mesaj  Admin Mar Apr 14, 2009 7:27 pm

Ne-am crezut învingători înainte de meci!”

La finalul jocului pierdut la Deva, 2-1 cu Mureşul, antrenoul celor de la FCM Târgu Mureş, Cosmin Bodea, a declarat următoarele:

„Jucătorii mei s-au crezut învingători de dinainte, dar am prins şi o zi mai slabă. Vom face o analiză şi vom vedea ce se poate face. Lupta pentru promovare se dă în 5, niciuna nu s-a desprins în câştigătoare. Repet am facut un meci foarte slab”.

Pe de altă parte, tehnicianul gazdelor, Gheroghe Barbu, radia de fericire. „Am controlat jocul, de la un capăt la celălalt. Putea să se termine şi egal, dar ar fi fost nedrept. Am obţinut o victorie care nu este una mare dacă nu facem un egal sau batem la Lupeni. Dacă vom câştiga sâmbătă vom avea linişte”, a spus Gheorghe Barbu.

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/03/2009

https://suporterifcm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Stiri Despre Fcm Tg-Mures Empty 9 meciuri fără înfrângere este recordul din acest sezon al echipei FCM Târgu Mureş

Mesaj  Admin Joi Apr 16, 2009 12:33 pm

9 meciuri fără înfrângere este recordul din acest sezon al echipei FCM Târgu Mureş. Din păcate pentru ei, dubla lui Pribac a pus capăt acestei serii. Neînvinşi din etapa a XIV-a, când golul lui Sergiu Costea le provoca ultima înfrângere de până înaintea meciului de marţi, târgmureşenii au pierdut şansa de a se distanţa de contracandidatele la promovarea în Liga I.

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/03/2009

https://suporterifcm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Stiri Despre Fcm Tg-Mures Empty Re: Stiri Despre Fcm Tg-Mures

Mesaj  Admin Joi Apr 16, 2009 4:37 pm

Şefii lui FCM Tg Mures vor să închidă robinetul

Conducerea echipei FCM Tg. Mureş se gândeşte să ia măsuri împotriva fotbaliştilor după eşecul din etapa trecută de la Deva, scor 1-2. “Probabil că jucătorii vor evolua pe prime mai mici în următoarele 2 partide. Le-am spus că nu mai tolerăm o atitudine ca la meciul de la Deva, când au fost mult prea superficiali”, a mărturisit antrenorul Cosmin Bodea.[b]

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/03/2009

https://suporterifcm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Stiri Despre Fcm Tg-Mures Empty Re: Stiri Despre Fcm Tg-Mures

Mesaj  huligan Joi Apr 23, 2009 6:30 am

Asi avea si o intrebare .Daca bine stiu deja au fost depuse dosarele de licensiere la frf pentru echipele care vor sa joace in liga 1 fcm a depus dosarul ?????????????
huligan
huligan

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 26/03/2009

Sus In jos

Stiri Despre Fcm Tg-Mures Empty Re: Stiri Despre Fcm Tg-Mures

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum