suporterifcm
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Ideile despre o brigad
Ideile despre o brigad EmptyJoi Apr 30, 2009 9:03 pm Scris de FCMunicipal

» Fcm Tg-Mures U Cluj
Ideile despre o brigad EmptyJoi Apr 30, 2009 1:14 pm Scris de bucur5

» FC Drobeta - FCM Târgu Mureş
Ideile despre o brigad EmptyMar Apr 28, 2009 1:29 pm Scris de bucur5

» Oficialii FCM Tg. Mureş au trimis un protest oficial la adresa arbitrajului
Ideile despre o brigad EmptyLun Apr 27, 2009 3:08 pm Scris de Admin

» DREPTURILE SUPORTERILOR
Ideile despre o brigad EmptySam Apr 25, 2009 9:00 am Scris de bucur5

» suporteri ultra 08
Ideile despre o brigad EmptyVin Apr 24, 2009 4:08 pm Scris de Alex

» Orange Boys
Ideile despre o brigad EmptyVin Apr 24, 2009 1:48 pm Scris de NitroMan

» Stiri Despre Fcm Tg-Mures
Ideile despre o brigad EmptyJoi Apr 23, 2009 6:30 am Scris de huligan

» ARDE Seria a II-a!
Ideile despre o brigad EmptyMier Apr 22, 2009 1:30 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


Ideile despre o brigad

+6
huligan
Kari
Alex
FCMunicipal
bucur5
Admin
10 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Ideile despre o brigad Empty Ideile despre o brigad

Mesaj  Admin Mier Mar 25, 2009 1:51 pm

In ultima perioada mai multi fani au hotarat sa se construiasca o birigada .
Ideile despre o brigad {culori nume bener steaguri}


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mier Mar 25, 2009 8:16 pm, editata de 1 ori

Admin
Admin

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/03/2009

https://suporterifcm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  bucur5 Mier Mar 25, 2009 7:46 pm

Cei care vor sa fie mebri intro brigada calumea sa scrie pe forum sa pe id bucur5 alien bounce
bucur5
bucur5

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 25/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  FCMunicipal Mier Mar 25, 2009 8:09 pm

dar sa nu fie copii clar

FCMunicipal

Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 25/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  Alex Mier Mar 25, 2009 9:11 pm

lucluri necesare pentru o brigada fumigene petarde fulare benere (razboi cu jandarmi)

http://www.magazinultras.ro/products-page/pirotehnie/fumigene de unde se pot cumpara fumigene
Alex
Alex

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 25/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty O mica idee pt un banner !

Mesaj  Kari Joi Mar 26, 2009 11:35 am

FCM Targu Mures , e echipa noastra ...... e minunea portocaliu - albastra !!!! asta poate sa fie si o scandare de exemplu

Kari

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 26/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Un cantec produs de Huligan

Mesaj  huligan Joi Mar 26, 2009 9:15 pm

] hai la lupta FCM lupta pentru culorile culorile ce mult iubite sa fie iar in frunte !!!!!!!!!
huligan
huligan

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 26/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  huligan Vin Mar 27, 2009 4:54 pm

Cool Tara nostra Orasul nostru ecipa nostra ooo ol-lo-lo Romania Targumures fcm-ul ooo ol-lo-lo Romania e tara noastra Targu Mures orasul nostru FCM-Ul ecipanostra ooo ol/lo/lo/lo Question
Sper ca va place azi toata ziua am lucrat la ia afro
huligan
huligan

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 26/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Ce inseamna sa fi ultras

Mesaj  fcm_pana_la_moarte Mier Apr 01, 2009 2:41 pm

Conduita Ultra
Iubeste culorile echipei mai presus de orice
Respecta deontologia grupului
Nu accepta existenta unor limite sau obstacole in fata iubirii tale pentru echipa
Ramai coerent intotdeauna
Distinge-te de masa de suporteri
Incurajeaza-ti echipa, la bine si la greu, chiar si atunci cand e contestata
Cumpara-ti bilete sau abonamente la partidele de acasa si suporta costul deplasarilor
Nu face nici un compromis legat de ideologia si sentimentele tale
Contesta conducerea si pe fotbalisti, atunci cand nu respecta crezul si valorile tale
Nu murdari acest crez cu manifestari politice
Fa-ti steaguri, bannere, esarfe, coregrafii si altele doar prin forte proprii
Nu comercializa identitatea grupului vanzand materiale promotionale.

Sper ca noua Brigada sa fie un grup de ultrasi adevarati si nu cum sant cei dela Ultra08

fcm_pana_la_moarte

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 01/04/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty hoooo!

Mesaj  rude.boy Joi Apr 09, 2009 2:32 pm

copiiiiii, usor ma! auzi la el "petarde, arsenal pentru batai cu jandarmii". ma, tu unde traiesti?

rude.boy

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  Alex Sam Apr 11, 2009 1:29 pm

rude.boy a scris:copiiiiii, usor ma! auzi la el "petarde, arsenal pentru batai cu jandarmii". ma, tu unde traiesti?
Poate vorbesti despre copiii de la ultra 08 noi nu suntem copi suntem suporteri fanatici si adevarti utras .Si no sa ne fie frica nici de Jandarmi nici De Politie
Cea mai prosta meserie este la jandarmerie si ne doare dar in pula de politia romana . Razz
Alex
Alex

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 25/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty @ Alex

Mesaj  rude.boy Sam Apr 11, 2009 9:37 pm

ce ultrasi adevarati si fanatici, ma? ma faci sa rad! esti foarte amuzant, pe bune.

rude.boy

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  Alex Lun Apr 20, 2009 4:49 pm

rude.boy a scris:ce ultrasi adevarati si fanatici, ma? ma faci sa rad! esti foarte amuzant, pe bune.

Ai fost Sambata ? A fost o galerie frumoasa numeroasa nu cred ca multe ecipe au galerie ca noi in liga a 2 a
Alex
Alex

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 25/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  FCMunicipal Lun Apr 20, 2009 6:57 pm

Alex intr-adevar sunteti mai buni impreuna,dar nici vorba de ultrasi mai tata fi serios,chiar daca orange boys sunt mai seriosi decat ultra 08 mai este mult pana sa te poti numi ultras,iar ultra 08 nevinovati poate ii invatati cate ceva si pe ei si sa isi lase copiii sa mearga cu parintii la meciuri...oricum parca incepe incet,incet sa se ridice o galerie in orasul asta si sper ca vor aparea si ultrasii daca promovam

FCMunicipal

Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 25/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  bucur5 Lun Apr 20, 2009 7:26 pm

FCMunicipal Te asteptam langa noi inapoi Shocked chiar daca nu a iesit totul cum ar fi trebuit !!
bucur5
bucur5

Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 25/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty @Alex

Mesaj  rude.boy Mar Apr 21, 2009 3:03 pm

da, am fost si n-am de ce sa va laud. nu faptu ca sunteti putini e problema voastra, toti incep cu putini oameni, ci faptu ca n-aveti mentalitate. Voi nu sunteti ultras, sunteti foarte departe de asta. N-o sa ma iau de voi ca sustineti echipa, dimpotriva, foarte bine, dar nu va mai "avantati" in lucruri pe care nu le cunoasteti: cruci celtice, ultras, etc. Da, sunteti peste Ultra 08, dar aia is de-a dreptu penibili ( altii care folosesc "ultra" fara sa aiba habar de asta). Comparabil cu o brigada ultras adevarata, sunteti in urma cu muuult. Bafta!

rude.boy

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  huligan Joi Apr 23, 2009 6:36 am

Voi care credeti destepti si tot criticati voameni care vor se faca ceva .De ce nu veniti la stadion si sa ne aratati cum se comporta adevarati ultras .Nu numai cu filmulete luate de la alte ecipe .
huligan
huligan

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 26/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty @Alex

Mesaj  x Joi Apr 23, 2009 2:35 pm

Salutare.... Ai dreptate huligan... Toti critica in loc sa incerce sa se schimbe ceva, el sta si face pe desteptu! Daca tot te crezi asa destept hai pe stadion si arata-ne cum trebuie sa arate o galerie!! Pana atunci te rog sa taci!!

x

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 23/04/2009
Varsta : 30
Localizare : Muresh City

http://www.best4you.ro

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  FCMunicipal Joi Apr 23, 2009 4:34 pm

si daca a fost cineva acolo si v-a explicat unele lucruri l-ati ascultat?probabil ca stiti voi ce vorbesc,m-ati dezamagit orange boys,oricum bafta mai departe.

FCMunicipal

Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 25/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty !!!

Mesaj  rude.boy Joi Apr 23, 2009 6:18 pm

Salutare! Eu nu as putea NICIODATA sa sustin o echipa nascuta din interese electorale si nu din pasiune. Oricum, eu imi sustin echipa mea, din Capitala.
In alta ordine de idei, voi nu aveti deloc mentalitate. Cu o anumita mentaliate te nasti si eventual o mai imbunatatesti sau cizelezi, cu timpu. Voi nu! Voi sunteti niste pustani care isi pun nick-name "huligan" pentru ca deh, e "cool". Ce treaba ai tu cu hooligans? Niciuna!
Daca echipa voastra merge in prima liga si dati de niste brigazi adevarate, voi ori o sa ramaneti imediat fara steag de gard, si deci va desfiintati, ori o sa fiti de rasu curcilor.
Mai bine v-ati apuca sa invatati sa scrieti ca vad ca sunteti cam analfabeti si e rau de tot daca (virgula!) cu gramatica pe care o aveti va apucati de scris mesaje.
Inca o data va zic, n-am nimic cu voi ca sustineti echipa. E treaba voastra. Dar nu va bagati in chestii pe care nu le cunoasteti.

rude.boy

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  un_oarecare Joi Apr 23, 2009 10:04 pm

rude.boy a scris:Salutare! Eu nu as putea NICIODATA sa sustin o echipa nascuta din interese electorale si nu din pasiune. Oricum, eu imi sustin echipa mea, din Capitala.
In alta ordine de idei, voi nu aveti deloc mentalitate. Cu o anumita mentaliate te nasti si eventual o mai imbunatatesti sau cizelezi, cu timpu. Voi nu! Voi sunteti niste pustani care isi pun nick-name "huligan" pentru ca deh, e "cool". Ce treaba ai tu cu hooligans? Niciuna!
Daca echipa voastra merge in prima liga si dati de niste brigazi adevarate, voi ori o sa ramaneti imediat fara steag de gard, si deci va desfiintati, ori o sa fiti de rasu curcilor.
Mai bine v-ati apuca sa invatati sa scrieti ca vad ca sunteti cam analfabeti si e rau de tot daca (virgula!) cu gramatica pe care o aveti va apucati de scris mesaje.
Inca o data va zic, n-am nimic cu voi ca sustineti echipa. E treaba voastra. Dar nu va bagati in chestii pe care nu le cunoasteti.

Salut rude.boy,

Ti-am urmarit ultimele posturi de pe acest forum si cam ai dreptate in tot ce ai zis despre aceasta "Brigada",doar cu un lucru nu sunt de acord."Cu o anumita mentaliate te nasti" asta nu prea cred sincer ,da intradevar te nasti cu pasiunea pentru o echipa si cu timpul maturizandu-te dobandesti mentalitatea ultras si o perfectionezi.La noi in oras fotbalul a cam dsiparut de pe scena fotbalistica din Romania si cu ea a disparut si posibilitatea de a dobandi asa zisa "experienta" deci nu cred ca ar trebui sa fi asa acid,ei isi incurajeaza echipa locala.

P.S Cum a zis rude.boy pune-ti mana pe carte si invatati sa scrieti si sa ctiti, asta daca vreti un vitor cat de cat acceptabil si daca tot continuati cu asa zisa "Brigada" faceti-o cum trebe sau lasati-o balta

un_oarecare

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  fcm_pana_la_moarte Vin Apr 24, 2009 6:46 am

hai lasatine cu mentalitatea voastra de la tv .Adevarati brigazi sunt in liga 1 la ecipe cu traditie .Cu timpul si noi o sa mai avansam (sper)

fcm_pana_la_moarte

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 01/04/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  FCMunicipal Vin Apr 24, 2009 11:45 am

nu neaparat te nasti cu acea mentalitate,eu zic ca o dobandesti,la fel ca si experienta...parerea mea.apropo nu mai scrieti "ecipe" se scrie echipe

FCMunicipal

Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 25/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty !!!

Mesaj  rude.boy Sam Apr 25, 2009 7:28 pm

@ un_oarecare. Salut! Nu sunt acid doar de dragu de a posta pe forum, ci sa-i determin sa constientizeze ca n-au treaba cu fenomenul ultra si/sau hooligan. Oricum, stiu ca ei ma vor considera doar un frustrat ce comenteaza pe net. Infine! In rest, toate bune, sa-si sustina echipa, treaba lor.
@ fcm_pana_la_moarte. sincer, ai un nick-name mult prea idiot ca sa putem discuta ceva.Fara suparare!

rude.boy

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  Alex Mier Apr 29, 2009 1:01 pm

Orange Boys pregateste o intalnire cu toti cei care au sfaturi pentru a deveni o brigada mai dezvoltata si mai spectaculoasa .
Cei care au de gand sa ne ajute sunt asteptati la jocul cu U cluj si la terminarea partidei la o bere.
Cei interesati sa ne anunte pe net sau prin telefon .
Alex
Alex

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 25/03/2009

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  x Mier Apr 29, 2009 3:02 pm

Alex a scris:Orange Boys pregateste o intalnire cu toti cei care au sfaturi pentru a deveni o brigada mai dezvoltata si mai spectaculoasa .
Cei care au de gand sa ne ajute sunt asteptati la jocul cu U cluj si la terminarea partidei la o bere.
Cei interesati sa ne anunte pe net sau prin telefon .
Orange boys? nu sau unit cele 2 galerii? Sad

x

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 23/04/2009
Varsta : 30
Localizare : Muresh City

http://www.best4you.ro

Sus In jos

Ideile despre o brigad Empty Re: Ideile despre o brigad

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum